(Česká republika) Co potřebuji vědět o sdílených (shared) studiích?

Naše sdílená (shared) studia mohou být obývána dvěma nájemníky, kamarády či dvěma na sobě nezávislými osobami, stejně jako naše double studia. Hlavní rozdíl je, že ve sdíleném (shared) studiu uzavírá každý svou vlastní smlouvu o ubytování a každý platí jen za svoji postel. Bez ohledu na částečné či plné obsazenosti daného studia. Pro double studia vydáváme vždy pouze jednu smlouvu, tedy na jednu fyzickou osobu a místo 2 samostatných lůžek je zde dvoulůžko spojené.  Je pak už na Tobě, zda tu budeš pobývat sám či s někým dalším. Maximální počet osob ve studiu je vždy 2.

 

Mohu si sdílené (shared) studio rezervovat samostatně?

Ano, můžeš si rezervovat sdílené (shared) studio pouze pro sebe. V tomto případě Ti jednoduše budeme účtovat náklady na celé studio včetně kauce a servisního poplatku. Ale z kapacitních důvodů doporučujeme rezervovat double studio. Sdílené (shared) studio pronajímáme jedné osobě jenom ve výjimečných případech.

 

Musím si najít spolubydlící/ho sám?

Pokud máš kamarádku/kamaráda, se kterým chceš bydlet, rádi Vás ubytujeme společně, pokud to bude s kapacitních důvodu možné. Pokud nikoho takého momentálně nemáš, rádi Ti spolubydlící/ho přidělíme my.

 

Na základě jakých kritérií budou spolubydlící přiřazeni?

Při přidělování do sdíleného (shared) studia zohledňujeme vždy stejné pohlaví. Pokud máš další preference, můžeš nám je sdělit a my se Ti pokusíme vyhovět. Nemůžeme Ti však zaručit, že je budeme moci splnit.

 

Co se stane, když se má/můj spolubydlící odstěhuje?

Přidělíme Ti novou/nového spolubydlící/ho. Na Tvoji smlouvu nebo výši nájemného nemá změna spolubydlícího žádný vliv.

 

Jak zjistím, kdo je moje/můj spolubydlící?

Z důvodu ochrany osobních údajů nelze poskytnout žádné kontaktní údaje před tím, než se oba nastěhujete.


Pomohli jsme Ti?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)