Jak si mohu rezervovat návštěvu a prohlédnout si prostory? (Prague)

Během prohlídky Tě provedeme společnými prostory i zahradou. Pokud je k dispozici také vzorové studio, rádi Ti ho ukážeme.

Prohlídku si můžeš rezervovat prostřednictvím našeho online kalendáře.

Prohlídky nabízíme jenom od pondělí do pátku, a to pouze v určitých časech.

 

Z důvodu často obsazené kapacity Ti bohužel nejsme vždy schopni ukázat všechny typy studií.

 

Co musím udělat po obdržení mé smlouvy o ubytování?

1.       Podepiš smlouvu o ubytování elektronicky nebo ručně a pošli nám ji emailem zpět.

2.       Zaplať částku uvedenou ve Tvém emailu a smlouvě (servisní poplatek). Po obdržení této částky bude Tvá smlouva potvrzena.

3.       Zbývající částka (kauce a první all-in nájem) musí být na našem bankovním účte nejpozději 30 dní před zahájením platnosti Tvé smlouvy o ubytování.

 

Potřebuješ potvrzení o ubytování pro Tvé vízum?

Kontaktuj prosím náš sales team a pošli jim číslo pasu. Vystavení tohoto dokumentu stojí 200kč. Tuto částku nám uhradíš kartou na recepci při Tvém check-in nebo při vyzvednutí dokumentu. Pokud je třeba jej někam doručit, musíš si dopravu zorganizovat sama/sám na vlastní náklady.

 

Jak mohu získat originál smlouvu o ubytování?

Pokud potřebuješ originál smlouvu, kontaktuj náš sales team e-mailem. Pamatuj, že může trvat až 4 týdny, než bude originál smlouvy doručen do THE FIZZ Prague. Pokud potřebuješ, aby byla smlouva o ubytování poslána do zahraničí, musíš si dopravu zorganizovat sama/sám na vlastní náklady. Pro Tvou žádost o vízum doporučujeme využít vystavení dokladu potvrzení o ubytování, který je vydán v Praze, a proto jej pro Tebe lze rychleji připravit.


Pomohli jsme Ti?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)