(Česká republika) Co je potvrzení o ubytování a jak jej mohu získat?

Máš nárok na povolení k pobytu, pokud jsi občanem České republiky, býváš v České republice na vízum déle než 90 dní nebo máš v úmyslu na území dočasně pobývat déle než 1 rok.

Abychom mohli dokument vystavit, potřebujeme Tvé číslo pasu, které musíš poslat našemu sales team. Vystavení tohoto ověřeného originál dokumentu stojí 200kč, které zaplatíš kartou při chcek-in nebo při vyzvednutí dokumentu na recepci. Elektronickou verzi tohoto dokumentu vystavujeme zdarma. Tuto verzi pak zasíláme přímo oficiální cestou na Ministerstvo vnitra České republice, kde se žádá o vízum. Elektronická verze potvrzení o ubytování je platná jen pokud si žádáš o vízum na území České republiky. Pokud jsi o vízum žádáš mimo území české republiky musíš jim předložit originální dokument. Jestli tento dokument musí být zaslán někam do zahraničí, musíš si dopravu zorganizovat sám/a (DHL / GO!) a na vlastní náklady.

Pro doručení potvrzení o ubytování se můžeš obrátit na svou školu jako svého zástupce v České republice nebo si celý proces doručení můžeš zorganizovat sám/a.

Pro rychlé a bezproblémové doručení potvrzení o ubytování, doporučujeme objednat si kurýrní službu co nejdříve, protože doručení trvá nějakou dobu.

Máme dobré zkušenosti s GO! a se služby DHL, ale samozřejmě si můžeš vybrat libovolný způsob doručení.

Tvoje potvrzení o ubytování v originálu se připravuje v České republice, kde je také třeba ho vyzvednout. Jakmile bude dokument připraven k vyzvednutí na recepci v THE FIZZ, budeme Tě informovat. Ty nám jen napiš, kdy si dokument vyzvedneš. My Ti pak zpětně potvrdíme, zda je to v požadovaný čas možné a poskytneme Ti přesnou adresu.

·       GO! objednávku je třeba vytvořit na webových stránkách českého GO!:   zaplatit předem a objednat převzetí zásilky na adrese, kterou jsme Ti poskytli.

·       DLH! – můžete jít osobně do kanceláře DHL ve Tvé zemi a objednat si vyzvednutí v České republice, nebo si jej můžeš objednat online na webových stránkách českého DHL a objednat zaplatit předem a objednat převzetí zásilky na adrese, kterou jsme Ti poskytli.

DŮLEŽITÉ!

Ještě před potvrzením objednávky si ověř přesnou adresu pro vyzvednutí s naším sales team! Nezapomeň nám vždy zaslat na email přepravní štítek, který musíme nalepit na Tvou zásilku. Bez tohoto štítku nelze zásilku kurýrovi předat.


Pomohli jsme Ti?


Powered by HelpDocs (opens in a new tab)